Technické kroužky pro děti v Liberci

Novinky

5. dubna 2014

Pepova jarní a Krajský přebor Ústeckého kraje 2014

Letošní jarní sezóna začala hned dvojzávodem. Ačkoliv jsme se to snažili Pepovi Bartíkovi vymluvit, zároveň s Pepovou jarní se konal souběžně i Krajský přebor mládeže Ústecka 2014. Marek má modely létané naposledy na podzim, Matyáš své ještě nemá hotové, tak létá s půjčenýma ve stavu jako Marek. Jedině Honza a Pepa mají házedla ošlehaná Severní ligou házedel. Ještě Eliška, ale ta je na tom ještě hůře. Letadla nelétají, ona to neumí, guma je popraskaná. Po příjezdu na letiště zjistíme další pohromu. Pepova jarní je pro F1H závodem českého poháru. Z klidného závodu pro pár skalních modelářů z šluknovského výběžku a Liberecka se stává giga závod.
1. února 2014

Přeložení 3. kola SLH

Vážené modelářky, vážení modeláři,

vzhledem k nepříznivé předpovědi počasí na neděli (vítr na hranici pravidel a pravděpodobnost deště) jsme se rozhodli přeložit 3. kolo Severní ligy házedel na 16. února, kdy se uskuteční společně se 4. kolem.

Děkujeme za pochopení

Ondřej Budai
YMCA Liberec

18. prosince 2013

Severní liga házedel 2014

Zdravím,

budíky v mobilech máte dávno nastavené a již všichni netrpělivě očekáváte nedělní ráno 5.1.2014. Oblečení srovnané v komínku u postele, naimpregnované boty v botníku, házedla jsou připravena v zásobníku u dveří, připravena termoska na čaj.

Už jen pro formalitu zasílám pozvánku. Severní liga házedel 2014 se blíží!

Hodu a letu zdar
Pro více informací stahujte pozvánku
Ondřej Budai

15. prosince 2013

Informace o kroužcích na přelomu roku

Vážení YMCAři,

rád bych vás informoval o konání kroužků na přelomu roku:

Pondělní kroužek

16. 12. - zrušen
23. 12. - zrušen
30. 12. - zrušen
6. 1. - první schůzka v roce 2014

Čtvrteční kroužek

19. 12. - poslední schůzka v roce 2013
26. 12. - zrušen
2. 1. - zrušen
9. 1. - první schůzka v roce 2014

Děkujeme za pochopení
Za Ymcu Liberec
Ondřej Budai

6. prosince 2013

Vánoční besídka 2013

Vážení příznivci YMCA Liberec,

rok se s rokem sešel a opět bych Vás rád pozval na tradiční Vánoční besídku,

která se bude konat ve čtvrtek 12.12.2013 v klubovně.

S sebou malý dárek (bude slosování), vzorek cukroví a dobrou náladu :)

za YMCA Liberec
Honza Sch.

1. října 2013

Chřibská 2013

Ve čtvrtek, poslední prázdninový týden jsem dostal emailem pozvání na akci na Chřibské. Letos byla spojená se setkáním historických modelů a trochu jsem váhal se s klukama zúčastnit. Ale přece jsem odeslal výzvu a kluci zájem měli. Nakonec jsme se však rozhodli zúčastnit se pouze setkání bez spaní na letišti. V sobotu ráno jsme se v klidu vyspali a potom jenom naložili auto modely a jeli. Z Liberce jsme si vezli chléb, gril a nějaké drobnosti. Jídlo jsme si chtěli koupit cestou. Při průjezdu Cvikovem nás nabídka obchodních center nenadchla, změnili jsme trochu cestu a navštívili ověřené centra v Novém Boru.
19. srpna 2013

První kroužek ve šk. roce 2013/2014

Vážení YMCAři,

první kroužek v novém školním roce se bude konat 12.9.2013 od 16:30 v klubovně YMCA.

Michal Rejman - YMCA Liberec

1. července 2013

Jarní Větrná a Jarní Mladoboleslavská

Letos jsme již poněkolikáté o květnových svátcích zajeli na soutěže do Mladé Boleslavi. Jarní větrná První na řadě byla 1. května Jarní větrná, kde se zúčastnila naše již standardní sestava Honza Hernych, Pepa Ježek a Marek a Ondra Budaiovi. Počasí přálo, sluníčko nás ohřálo a vítr byl příznivý. Pepa ještě neměl ruku úplně v pořádku, tak si zkusil létat místo házedel gumáky, konkrétně kategorii P30 se zapůjčeným modelem. Výsledky po krajském přeboru potvrdily, že kluci si oprávněně vybojovali účast na Mistrovství ČR mládeže ve volných modelech. Ondřej Budai a Honza Hernych byli zařazeni jako junioři do seniorů, ale vůbec se neztratili na konci pořadí.
8. května 2013

Modeláři z YMCA Liberec bodovali v Mladé Boleslavi

Jako již loni se i letos modeláři z klubu YMCA Liberec zúčastnili další modelářské soutěže v Mladé Boleslavi - Jarní mladoboleslavské. Díky dobré organizaci vedoucího Petra Budaie se ze strany YMCA Liberec sešlo dost závodníků. Liberečtí modeláři z YMCA obsadili do závodů osvědčené favority a to včetně jejich vedoucího. Přeprava z Liberce byla realizována dvěmi plně naloženými auty. Samotné drama začalo již při přesunu na místo závodů, kdy si jeden z řidičů nastavil do navigace letiště v Mladé Boleslavi netušíc, že v Mladé Boleslavi jsou letiště dvě. Díky tomu se jedno auto ocitlo na konci polní cesty a navigace spokojeně hlásila “dojeli jste na místo určení”.